Stowarzyszenie Trzy Góry
Polityka prywatności

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług udostępnianych poprzez Serwis.

 1. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Stowarzyszenie Trzy Góry z siedzibą w Żorach, Os. Sikorskiego 52, KRS 0000887390, NIP 6511738543, REGON 388486714.
 2. Celami zbierania danych są realizacja celów statutowych Stowarzyszenia Trzy Góry, jak również komunikacja związana z funkcjonowaniem Stowarzyszenia i przekazywaniem informacji o jego działalności.

 3. Administratorem w zakresie:

  • Danych osobowych dotyczących kart płatniczych,
  • Danych osobowych dotyczących usług płatniczych dokonywanych w Serwisie,

  jest Krajowy Integrator Płatności S.A., plac Andersa 3, 61-894 Poznań. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji płatności online.

 4. Każdemu użytkownikowi Serwisu przysługuje prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

 5. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

 6. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez gromadzenie plików “cookies”

 7. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis. Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

 8. W razie wątpliwości co któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w zakładce – KONTAKT.